View Single Post
Old 10-12-2007   #1001
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Dosta stvari kopiram zanimljivih sa ovog foruma na drugo i obratno, tako da cu i ovo da prebacim ovde, ja sam umro od smijeha!

------------------------------
"Jednom prilikom sam bio u Frankfurtu, kada je tamo bio veliki vasar sa ogromnim toboganom. Tobogan je bio toliko visok i tako su brzo isli vagoni po njemu, da je bilo uzas gledati i sa zemlje, a kamo li uci u njega. Elem, mi hrabri Crnogorci nismo uspjeli da odolimo, prvi put na toboganu i to pravo u prvi vagon, ali drugi red jer ispred nas njemac sa njemicom, onako cetrdesetih godina ugrabe mjesto.
No, najbitnije u prici je da je do mene sjeo moj drug koji se inače uzasavao velikih brzina, i dok smo stigli iz Podgorice do Frankfurta glavu nam je probio da smanjujemo brzinu. Zezali smo ga da je probio pod koceci, a htio je u kolima samo na prednje sjediste. Kada nam je ovaj njemacki par zauzeo prva dva mjesta, on je odmah poceo da ih psuje:”Vidji ovu prasicu, pogledaj je zivota ti, smrdulja jedna, ugrabi li nam mjesto ugrabi, j*** te Hitler!@$%#!!„ I sve ih je psovao, na nasem jer nije znao ni jednu riječ njemackog. Elem krene onaj tobogan da nas dize i dize, i dize, Bog te vidio kad nas je popeo na vrh, i meni se noge otkinule, a moj Djokica samo sto nije zaplakao. A tek kad je krenuo tobogan onako lagan, sav se tresuci i drmusajuci, pa brze i brze, pa krivine, mom drugaru se pomutila svijest.Njemci ispred nas vriste od smijeha, urlaju, dizu ruke uvis i...meni, meni djavo ne dade mira nego pocnem da zapomazem:”Djoko ko vozi, izgibismo brateeeeee, ko voziiiii!?!?„ Djokica se izbezumio, skroz, izbuljio oci naprijed, panicno pretrazuje pogledom ispred njemaca dje im je volan, jer logicno čim su prvi onda oni voze!!! Logicno, eh! Utom nas tobogan prevrne naglavacke i njemci zavriste, a ja zavicem:”Njemac! Njemac! Drzi volan majku ti j****!„ Kad je Djokica poceo da urla:”Drzi volan debilen! Debilen, VO-LAN DR-ZI!„ A ja zakukam:”Koccccccciiiiiii, kociiii Njemac, koci izgibosmo!!!! E da ste vidjeli kako se Djokica sjetio njemackog jezika iz partizanskih filmova i poceo da cupa njemca za kragnu:„HALT, HALT MAJKU TI J*****! HALT, CURIK (nazad!)! BRENZEEEEE (kocnica)IZGIBOSMOOOOO!” Utom se vagon još jednom okrenu i zaustavi, a Djokica iskolacenih ociju, crven sa svim zilama nabreklim na vratu još urla na njemca i ne pusta mu kragnu :„BREMZA, BREMZA.KAPIREN!???” Pošto je Djokica pokrupan i glavat, sa tetoviranom povelikom rukom i osisan na nulu, njemac se prepao pa mu objašnjava:„ Kajne bremze! kajne!(nema kocnice, nema).” Ne moram reći da sam ja a i ostalo drustvo lezalo oko podijuma i plakalo! I dan danas ga zezamo:„Bremza Njemac, bremza!Kapiren?” a on se i danas nakon 20 godina ljuti! "
------------------------------------------

Pozzz Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links