View Single Post
Old 24-05-2012   #36
hanuma
Registrovan
Početnik
 
hanuma's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Bruxelles, Belgique
Godine: 56
Posts: 172
Default

Mislim bar po mom misljenju da ovo prepucavanje nevodi nicemu,a sto se tice SJENICE uvijek mi je bila i ostala draga i budno pratim sva zbivanja u samoj SJENICI i sire....
Sjenicki forum posecen je ne samo od sjenicaka (po poreklu) pa makar gde oni ziveli vec i od drugih sto ga je izdiglo iznad nekog lokalnog foruma,i kao takav potrebno je da se bavi temama koje nisu lokalne.Sem toga, Sjenica se nalazi u toj Srbiji i, hteli mi to ili ne ,deli sudbinu sire drustvene zajednice.Izlisno je naglasavati da li volimo sjenicki forum ili ne jer ,prosto ne bismo bili ovde,i apropo toga,potrebno je izneti svoj stav i replicirati na pojednine postove podrazumevajuci korektnost u svakom smislu,jer navodi tipa:,,povampirenje cetnickih aspiracija,,ili podrazavanje i sijanje straha nije dobro! Navod da ce neko poci u rat i da ce se ponoviti devedesete prosto ne stoje i vredjaju intelekt .Zar mislite da mene neko,pa i taj novoizabrani ,moze povesti i zavesti i promeniti moj stav ,privrzenost prema pripadnicima bilo koje vere i nacije.Vlast je promenjiva ,ali utisci i ono sto nosite u sebi ne moze vam niko izmeniti.Postovanje i prijateljstva, koja ja nosim kao deo svog zivota ,a radi se o velikom vremenskom periodu,iz Sjenice ,Sandzaka pa i BiH ne moze potreti niko pa ni vlast.Svi gradjani ove Srbije ,pa i sjenicaci, delimo istu sudbinu,sto bi reki,,krckamo se u istom loncu,,i evidentno je da ne zivimo dobro, navela sam u predhodnom postu zasto,iznela sam cinjenice.Gradjani srbije su glasali kao su glasali za Promenu,da li ce ona biti dobra ili ne videcemo...Nama kao ziteljima ove male zemlje na balkanu ostaje da se trudimo da nam bude bolje ,da zahtevamo od vlasti da nam omoguci normalan zivot i da sankcionisemo sve ono sto nije dobro i ne dozvolimo da se promeni kurs miroljubive politike koja nas moze vratiti u proslost.
__Dijelim tvoje misljenje misis, ne zivim u Sjenici dugi niz godina ali imam familiju dole i odlicno znam kakva je situacija i u Sjenici i cijeloj Srbiji, bila sam razocarana rezultatima glasanja no izgleda da su promene bile neminovne.Vrijeme ce pokazati da li ce biti bolje ili ne...________________
hanuma is offline   Reply With Quote