View Single Post
Old 23-05-2012   #26
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Quote:
Originally Posted by hurmasica View Post
Napisah pozamasan post i iskreno obrisah ga ili bolje receno reducirah na par rijecenica ,
Ne vidim svrhu polemisati oko dogadjaja koji tek predstoje,voljela bih da sam optimista po pitanju promjena ali bicu kao i uvjek iskrena i reci cu da nisam.

Zasto sam bila sigurna vise nego 100% da ce upravo @misis dati repliku na moj post?
Zenska intuicija ili?
Boze koliko prasine oko imenice seljak,haman zar se trebam ponovljati da misliti drugacije ne smatram seljanstinom,vec je upitan nacin na koji razmiljas.
Ma nek vam je hairli novi predsjednik a vrijeme ce pokazati kakve ce on promjene donijeti.


Draga Hurmo,imate pravo na svoje misljenje,ja cu ga uvaziti i necu reci da ste seljanka....

Sta vi, Postovana Hurmo, imate protiv misis pa vam 100% opsedam intuiciju????

Koja je razlika izmedju misliti i razmisljati?????odnosnao nacin na koji razmisljete???pokusavate da me naucite da mislim????a ja odavno Mislim i postojim....
Hvala na lepim zeljama povodom novog predsednika,mi cemo se vec nekako sa njim snaci...i kao gradjanin ove male zemlje na brdovitom Balkanu, cije misljenje i stavove deli vecina mojih zemljaka ,gradicemo, sa ili bez ,,nuznog zla,,lepe odnose sa svojim komsijama...
Draga Hurmo,slobodan sam gradjanin ove,, seljacaste,, srbije ne libim se replicirati nikome pa ne znam zasto ne bih i vama????Postujem vase strahove i pesimizam,ali postujte i vi moju teznju ka boljem,zar vam se u zivotu nikada nije desilo da zamenite dotrajalu stvar??? i naravno ne znate da li ce ona biti kvalitetnije,ali verujete da hoce i tezite ka tome...
__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote