View Single Post
Old 30-07-2006   #41
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

to,sto se dva coveka sloze,i misle da su u pravu,ne znaci i DA JESU U PRAVU...

ipak svako ima glavu,valjda ne zbog sisanja,vec da je iskoristi u humanije svrhe...

elem,ovde koliko ja primecujem,rad foruma besprekorno funkcionise cak i kada je posecenost znatno manja...

nelogicno je,i ne treba ocekivati od ovog foruma,da ima rad kao neki npr.beogradski forumi koji imaju na stotine hiljada registrovanih posetilaca,i svakodnevno ih poseti nekoliko desetina hiljada istih...

tim i takvim forumima,okrenuto je celokupno milionsko stanovnistvo srbije i dijaspore, normalno je da tu ima mnogo raznolikolijih tama,sastav clanstva je homogeniji i logicno je da i komentari mogu da budu lezerniji...

ali, ocekivati od varosice sa par hiljada stanovnika da ima takvo sto,po mom misljenju je malo megalomanski ali ne i nedostizno...

mozda bas ovaj forum postane neki koji ce biti ravan nekima koji su danas za njega giganti...

sve to zavisi od nas...

isto tako,mislim da ovde nije mesto nekim temama,jer mi smo mala sredina,predodredjena da svakog dana moramo naleteti jedni na druge i saradjivati,a i ziveti medjusobno...

vrlo je lako nekom nesmotrenom konotacijom,napraviti losu atmosferu,koja moze da ima i dalekoseznije posledice...

covek mora da shvati cinjenicno stanje na terenu i da u skladu sa tim usmeri svoje delovanje i ponasanje...

sjenica je u poslednje vreme mnogo podeljena sredina po skoro svim osnovama,jedino jos nisam cuo da se dele PO BOJI KOSE...za sta me ne bi iznenadilo da se ubrzo pojavi,jer smo podlozni podelama...

nasedamo na svaku glupost koju neko javno progovori,i sve manje koristimo razum i sve vise se nosimo emocijama...

pogotovu,mi koji po ko zna kom osnovu ne zivimo dole,nemamo moralno pravo da govorimo o nekim stvarima,jer treba da njima dole pustimo da odlucuju o svojoj sudbini,a mi jedino da prihvatimo ili ne njihov izbor,ili da ih podrzimo ili ne u tome...

nama se odavde mnoge stvari cine dragacijim,nego sto zapravo dole na terenu i jesu...

zato,ja pripadam onoj grupi ljudi koji OVDE I NA OVOM MESTU zele toleranciju i da sjenicani, ma gde bili, budu ovde,razmene reci,dogadjaje,ideje i da zapravo sjenicane, rasute po svetu sakupimo i napravimo jednu kompaktnu celinu iz koje verovatno moze proisteci nesto korisno...

ZATO,SLOZIMO SE DA SMO RAZLICITI,I SLAZIMO SE KAD SMO RAZLICITI...





ko je razumeo,shvatice...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links