View Single Post
Old 21-07-2006   #12
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

kad bi se kojim slucajem JOKU kandidovao za predsednika Sjenice,mislim da ne bi imao sebi ravnog konkuranta po mnogo osnova,a pogotovu sto ovde,na ovom forumu,iskazuje toliko interesovanja da uspe nesto sto je lepo, kulturno,savremeno,i nadasve nase....

ja sam zbog porodicnih obaveza proveo mesec dana u beogradu,znaci ceo jun,i u Sjenicu sam bio svega dva dana tako da sam,je ostao zeljan i nje i ljudi,svoje porodice i drugara...

isao sam jednim neprijatnim dogadjejem,kojeg ne zelim ovde da pominjem,i zbog kojeg sam svo to vreme proveo u Beogradu...

jos sam pod tim utiskom i ne mogu da se opustim i uzmem ravnopravno ucesce u raduu ovog foruma...

jos sam se na putu ovamo razbolio,i zaista nisam imao volje ni za sta...

ipak.....

postoji i vedrija strana medalje,a to je,evo da se pohvalim,da sam 15.jula postao babo jednom malom decaku oko kojeg pocinje da se vrti ceo moj svet i sve me je to nekeko udaljilo sa ovih desavanja...

sutra mi je i rodjendana ja sam daleko od svojih i sebi dragih ljudi tako da mi ostaje da sa vama podelim tu radost...

inace,skoro svakog dana prelistam forum,jer samo za toliko imam volje i vremena...

i da ne zaboravim da pohvalim aktere pustanja amaro radija putem interneta u rad...

BRAVO MOMCI CISTA DESETKA......



obecavam da u buduce cu nastaviti da budem,kako to vec i na pocetku rekoh,prisutan tek toliko da nikome ne dosadim...



pozdravljam sve ucesnike foruma,onima koji su na odmoru zelim lep provod,a nama koji smo ovde da se pokrenemo kao pre...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote