View Single Post
Old 20-11-2012   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Pozz i dobrodosao...
Isao si od Sjenice i prosao si sledecim selima...
Trijebine oko 10 KM
Bare oko 25 KM
onda ulazis na teritoriju Crne Gore, preko sela Pecarska, pa sve do Bijelog Polja...
Ne mogu da se setim kako se zvase selo pre Bijelog Polja, ali nesto Muhovo ili nesto tako bi trebalo da se zove...
Naravno, ja sam ti napiso samo ukratko, imas joe nekoliko zaseoka sa po par kuca, npr Visnjeva i jos neka na podrucju CG.
Elem, pored onog manastira, kojem ni sad ne mogu da se setim imena, izlazis na magistralni put koji vodi od Prijepolja - Bijelog Polja a dalje nastavljas prema Podgorici i moru...

Sto se tice posete, prelijep je to kraj i zimi i leti...
Leti je lakse ga obilaziti zbog losijih puteva, a zimi moras biti spreman kao da ides na Kopaonik, jer velika je kolicina sneznog pokrivaca skoro pa citave zime (Dec-Mart)
i taj put cesto zna da bude neprohodan...

IMas ovde na forumu, u sekciji TV SJenica puno video od zimus i videces kako to izgleda kod nas.
Sto se tice asfalta, znam da je radjeno nesto, i mislim da od Sjenice do Bara bi trebalo da je asfaltirano a mislim i da su Crnogorci radili prema Barama ali nisam siguran, valjda neko bude vise znao...

Uglavnom, pre nego podjes, svarati ovde, dobices infromacije iz prve ruke o svemu...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote