View Single Post
Old 02-07-2009   #1
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default Tambilambi nije mjesto na ovom forumu

Prije par minuta sam video snimak na youtube koji je postavio clan ovog foruma koji se krije iza nicka Tambalamba. Na snimku je postavljena moja slika kojoj su dodati "sejtanski rogovi" dok se u pozadini cuju rijeci: " O vjernici, zivite svi u miru i ne idite stopama sejtanovim,on vam je zaista neprijatelj otvoreni." Pored toga, u naslovu snimka pise: "La'netullahi Alejhi" sto znaci: "Allahovo prokletsvo neka je na njega."

Bog Milostivi da se smiluje covjeku koji bez imalo stida postavlja ovakve snimke i ovako uvredljive poruke.
Izgleda da je vehabijsko sektasko ucenje spalo samo na par slicica koje u zadnje vrijeme koriste kao dokaze. Jedan mi je kao dokaz postavljao slike nekakvih mrtvaca,drugi slike covjeka iz knjizice za prvi stepen kursa za ucenje arapskog jezika a ovaj mi stavlja rogove...

Jos jednom,Bog da im pomogne.

Nadam se da cu uskoro saznati ime tog covjeka koji postavlja ovakve gluposti kako bih u najkracem roku mogao da protiv njega podnesem krivicnu prijavu.

Evo,po ko zna koji put, izazivam sve vehabije i sve ostale sektase da izadju na raspravu,da razgovaramo kao ljudi, sa dokazima,pred ljudima,pred kamerama pa da vidimo ko je taj koji zaista predstavlja sejtana i njegovo ucenje.

Da jos napomenemo da je Poslanik a.s. rekao: " Allahu moj, podari bericet Samu i Jemenu! Pa su rekli: I Nedzdu o Boziji Poslanice? Pa je rekao: Allahu daj bericet Samu i Jemenu! Pa su rekli: I Nedzdu o Poslanice? Pa je rekao: Allahu moj podari bericet Samu i Jemenu! Pa su rekli: I Nedzdu o Boziji Poslanice? Pa im je rekao: "U Nedzdu su zemljotresi i fitne i iz njega ce se pojaviti sejtanski rog." ( Buhari, str. 825, hadis br. 7094)

Muhammed ibn Abdulvehhab i vehabije su se pojavili u Nedzdu i ako pogledamo realnost i ako vjerujemo u Poslanika a.s. onda znamo da ovi rogovi pripadaju VEHABIJAMA.

Nadam se da ce nam administratori ovog sajta otkriti IP adresu kako bismo mogli da tuzimo osobu koja se krije iza nicka Tambalamba.

Zavrsavamo samo Allahovim dz.s. rijecima: " Allah je zastitnik onih koji vjeruju..."
Recruit is offline   Reply With Quote
Sponsored Links