View Single Post
Old 08-08-2008   #13
Jabuka Divljaka
Registrovan
Početnik
 
Jabuka Divljaka's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vocnjak Reflection's,...dijaspora
Godine: 54
Posts: 688
Default Sandzakliji






Sve sto zhelim sada, jeste zaspati, zaspati, u vlastitoj tishini i ne probuditi se nikada vishe,..Dishemo i mislimo zajedno,.
Kad sam te prvi put vidjela, mislila sam da sve gori u meni i oko mene.Jesam li stara za promjene, za nesto takvo Novo, za cim tragah cijeli zivot. Jesam li slobodna za novi let,...
U zemlju sam propadala. Uljepshala bih tvoj dan, i za sebe nasla novi put, zapocela bih novi bioritam sa tvojih usana zlatni prah,., Ohhhh da mogu.. Odabrala bih pravi chas, u tvojem poljupcu za mene je pravi Spas,. Ohh, Da mogu.
Ja se nalazi u zharistu plamena, bila bih vjechno uz tebe,.. ne trazihti vishe zlo,. jesam li, ohhh, jesam li sposobna za novi let,.. Da mogu.. Da li mogu.. U tvojim ochima vidjela sam tugu, robovanja, a tijelo apolona..Dushu starina Sandzachkih predivnih mummina,. Volshebnih junaka sto majka umije radjati samo od moje otadzhbine Sandzaka..

Probuditi stari sjaj, i znati ponovo prijechi stari prag, i nachi siguran stari trag.. biti plemenit i manipulant.. Dishu li pradjedovi i prabijache u tijelima nashim.. Odabrala bih muke i boli, samo da mogu, ohhh, samo da mogu, da budem pored tebe,. da ljubim tvoje noge, da ljubim tvoje ruke, da te vjerno dvorim.. Jesam li stara za takve promjene,,.. Jesam li sposobna za novi let. Da' mogu.. da li ja mogu.. Pa ipak.. Imam li pravo na tebe,. Uljepshala bih tvoj dan.. Suze bih pustila na tvoje dlanove.. a tvojim merhametom ogrnuta.. Ohh da mogu.. Odabrala bih pravi chas,,. u tvojem poljubcu,. bih pronashla lijek i spas.. Vratila bih i sebi chast. Al, josh ne mogu.
Bila bih za uvijek uz tebe,.. mogu li perstati trazhiti zlo.. i maknuti od sebe ovaj prokleti polusvijet..


Sve što sada želim, je zaspati, zaspati i više se nikada
ne probuditi.


Jabuka Divljaka in silk dimije.
Jabuka Divljaka is offline   Reply With Quote