Thread: Foto skola
View Single Post
Old 18-06-2012   #27
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Nada View Post
@Pozdrav Adnane,
sad vidim da zivis u Svedskoj. Ja i moja porodica smo vezani i za Svedsku, radimo za svedsku kompaniju HL Display. Ja sam bila na nekoj obuci u Stockholmu, pa sam sa jednim prijateljem isla na otvaranje aukcije u Upsalu. On je nekada bio galerista (izlagao skulpture Joko Ono), a kasnije je napravio 8 izlozbi mom suprugu Mirku. 2008 je dao njegove dve slike na aukciju u Auktions kammare i obe su prodate. Inace, sada posto zbog biznisa ne moze da slika, bavi se fotografijom. Posto zivimo u Beogradu, skoro svake subote idemo na foto izlete, obicno na Frusku goru, nekada na Dunav (isli smo do Lepenskog vira i Golupca) ili Palic....uglavnom da moze za 1 dan da se ode i da se vrati. Oboje imamo po foto aparat (mi smo iz Nikon kluba ) pa se fotografisanjem oslobadjamo stresa, upoznajemo okolinu, ljude...On cesce ide u Svedsku zbog poslovnih sastanaka, pa ima seriju fotografija iz Svedske. Moja zelja je da dodjemo na Foto sesion u Sjenicu, mislim da bismo napravili super fotke. Kada je priroda lepa, ne moze fotografija da ne valja. Cime se ti bavis, jel' ti fotografija posao ili hobi?
Pozdrav i tebi Nado! Ja sam masinski inzinjer a fotografija mi je hobi koji na zalost sve vise zapostavljam zbog nedostatka vremena.

Ti i tvoj muz kao i vasi prijatelji ste dobro dosli u Sjenicu. U nasem gradu i okolini stvarno ima sta da se vidi i fotografise, pejzazi su velicanstveni i nezaboravni. Smestaj je dobar i povoljan a hrana izvanredna. Narod je izuzetno gostoljubiv tako da su Sjenica i okolina kao i Pesterska visoravan neotkriveni dragulj za vecinu gradjana Srbije.

Ja sam u Sjenici ceo juli i pola avgusta tako da mozemo da se dogovorimo i u tom periodu planiramo jedan vikend za foto-safari u Sjenici. Moja "ekipa" sa kojom idem u prirodu su profesionalni fotografi i video snimatelji koji poznaju svaki kutak Sjenicke okoline.

Neke od mojih fotografija mozes da pogledas na mom blogu Adnan Hadziagovic – Min fotoblogg. Pisem na svedskom ali mozes da pogledas fotografije, u meniju na vrhu ima link za galeriju.

Javi mi ako hocete da dodjete i kada izaberete datum da vas planiramo.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote