Thread: Foto skola
View Single Post
Old 17-06-2012   #26
Nada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 16
Default

@Pozdrav Adnane,
sad vidim da zivis u Svedskoj. Ja i moja porodica smo vezani i za Svedsku, radimo za svedsku kompaniju HL Display. Ja sam bila na nekoj obuci u Stockholmu, pa sam sa jednim prijateljem isla na otvaranje aukcije u Upsalu. On je nekada bio galerista (izlagao skulpture Joko Ono), a kasnije je napravio 8 izlozbi mom suprugu Mirku. 2008 je dao njegove dve slike na aukciju u Auktions kammare i obe su prodate. Inace, sada posto zbog biznisa ne moze da slika, bavi se fotografijom. Posto zivimo u Beogradu, skoro svake subote idemo na foto izlete, obicno na Frusku goru, nekada na Dunav (isli smo do Lepenskog vira i Golupca) ili Palic....uglavnom da moze za 1 dan da se ode i da se vrati. Oboje imamo po foto aparat (mi smo iz Nikon kluba ) pa se fotografisanjem oslobadjamo stresa, upoznajemo okolinu, ljude...On cesce ide u Svedsku zbog poslovnih sastanaka, pa ima seriju fotografija iz Svedske. Moja zelja je da dodjemo na Foto sesion u Sjenicu, mislim da bismo napravili super fotke. Kada je priroda lepa, ne moze fotografija da ne valja. Cime se ti bavis, jel' ti fotografija posao ili hobi?
Nada is offline   Reply With Quote