View Single Post
Old 11-12-2008   #12
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

Quote:
Originally Posted by nc.biber View Post
... pozdravi Prof. Jelku (od Nedzada Biberovica)
ha ... sad moram sam sebe da citiram ... kakvim tajnim identitetom?
poceo sam da pravim spisak: who is who on the fo(wh)rum?
poslat cu ti na privat dok sve desifrirarm jedno 95% znam
od ovih sto se javljaju a ovi tihi posmatraci ionako samo kibicuju

Sjenica ko Sjenica ona stara i opet drugacija - iste face u drugom kaputu - one sto mislis da poznajes - ne ne znas ih - to su him mozda djeca (a ko zna mozda su i samo komsije )
tako se par puta nasankas pa onda one koje stvarno znas ne pozdravljas jer to "nisu oni" - onda te opale po cacki "Sta se pravis vazan" - e tog znas!
Nekolicina novih zgrada (poneka i na nesto lici al vecina ninasta) ali o tom svakako ima dosta slika u drugim temama.
Sjenica je za dolazak ipak najljepsa ljeti tj u Julu mjesecu a ti bi trebao da sesjecas zasto. Ne treba ti ni bunda, ni cizme, ni lanci ako dolazis autom
Najgora mi je kad je pozna jesen: prljava, siva, kisovita i hladna a carsija ... mrtva. Dobra kulisa za kakav horor ... il slicno. Ljeti se opet sjati sve malo se napravi guzve, vrvi kao u kosnici ali bar se osjeti zivot i sretnes se i sa onima koji inace nisu tu ... osim sa onima koji ne dolaze vec godinama kao to ti ali ima i drugih nisi jedini a oni imaju i familiju u Sjenici ali takav him grah iliti pasulj pao ... ... druge i duge price ...
eto nemoj posle da kazes da ne pisem(o)
Poozz nc.b
nc.biber is offline   Reply With Quote