View Single Post
Old 08-12-2008   #5
Djuradj
Registrovan
Početnik
 
Djuradj's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 17
Default

Ех,сећам се тога са шибицама.Ма волео сам пламен,онако интересантно за гледати,мислим да сам једном истрошио једну кутију шибица само због тога. А и опекао сам се једном,ето,то су стара болна сећања неко ми је био донео "Моторе" од Дивљих Јагода,то се сећам,плочу. Професорка је добро,ако Бог да још годину и по дана ће радити па онда у пензију.Бавимо се ткањем тренутно,имаш све у потпису Ма хтео сам ја доћи,ал знаш како,мислим разочараћу се пуно Волео бих да свратим чисто да видим неког од старих и да видим које улице се нису промениле ако има таквих. Била је мајка за неку прославу матуре била 2005. у Сјеници,ја нисам ето од 1993. Ја сам студирао права,па баталио па сад студирам православно-богословски факултет,од скоро. Ма волео бих видети неке од друштва,видео сам Омча у граду,али нисам ни Емира,ни тако неку екипу,са Млађом Кањевцем сам се чуо,са Дачом такође,нисам се видео са Вељком Радуловићем сто година... Грацић старији чујем да је у Сарајеву... било би добро негде да се видимо,шта да кажем друго. Кажи шта има код тебе,чиме се ти бавиш,да ли си добро,како ти Сјеница изгледа,шта се ту дешава... Има ли ћевапа (е то ми је највише недостајало )... Пиши,мени је ионако све ново и интересантно. Ко је жив од професора који су ми предавали у основној ? Јел ради та школа уопште (12. децембар) ?
Djuradj is offline   Reply With Quote