Thread: Mercedes_CLS
View Single Post
Old 07-04-2009   #30
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Wink

Stranac svaka cast za ovakav komentar.Jedno je kad si fan i volis neku aoto marku a drugo je kada moras da das kritike vezano za tu auto marku.
Sto se tice Adnanovog komentara mene licno je razocarao jer sam smatrao da je covek koi poznaje autoindustriju.Govoriti da Audi kopiora nekog u ovom slucaju Mercedesa je pokazivanje neznanja i ljubomore prema Audiju.Mercedes i BMW fanovi nisu ni sanjali da ce im Audi postati najveci rival u kvalitetu i dizajnu.No to se ipak desilo i nemoze se zaustaviti bilo to nekom milo ili krivo to je cinjenica.Dokaza za to ime na stotine da ih ne pominjemn jer sam ih dosta ovde napiso ko je hteo da se uveri mogao je.
Adnan je pomesao babe i zabe pa je konkurenta nazvao kopijom. Po Adnanovom je A4 kopija C-klase ili mozda BMW-3 ili cak mozda Pasata posto su to sve ista klasa i jedni su drugima konkorenti.Mozda je A6 kopija E-klase ili BMW-5.Sad sam poceo da sumnjam da je i Q5 kopija BMW X3 ili je mozda Q7 kopija Mercedesa GL ili cega vec?
Adnane ako su ovo za tebe sve kopije onda bi Audi davno bio bankrot a ne u najvisem usponu u istoriji svog postojanja a stariji je od mnogih ovde koje po tvom kopira.
Audi postoi od 1910 godine.I mnogi neznaju pa misle da je BMW ili VW starioji od Audija.
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote