View Single Post
Old 10-10-2006   #15
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Tahirovče.

Izrazito nabojan tekst si napisao, valjda zato što ti je krivo što spominjemo jataka ratka mladića.



Ja ne prosipam nacionalizam! Naprotiv! Svako moje slovo je istina, ti maš gore argumente za sve što sam napisao. A ako tebi ipak i dalje smeta to što je jatak Ratka Mladića svirao na festivalu FESS 2006 (čiji je direktor Zaim H.) onda je to tvoj problem a ne moj.



Pa ti ne čovjele uopšte ne uzimaš u obzir ono što je tema ovdje (a tema je jatak Ratka Mladića na FESS 2006) već bezrazložno pljuješ po narodnom pokretu sandžaka, koji ipak nije zvao Branimira Djokića da svira na Festivalu.



Po tvojoj reakciji, ja sam stekao o tebi ovakvo mišljenje: Da kojim slučajem dodje Džibril alejhiselam i da ti rekne šta da uradiš u interesu naroda, ti bi mu odgovorio: "Stani, da prvo pitam Sulja". Znači, brate, neka ti NPS-a i g. Suljevića, nego ako šta imaš onda reci - šta misliš o tome što je jatak RATKA MLADIĆA nastupio na Fess 2006? I zanima me tvoje mišljenje o samom Ratku Mladiću, makar ukratko. Nadam se da ne nalaziš neko razumjevanje za njega, pošto mu je jatak svirao na smotri tzv. BNVS.



Inače, nema smisla da se ovdje vrijedjamo. Ako si nervozan, nemoj svoju nervozu na druge prenositi. Ako si moderator, to ne znači da si uvijek u pravu. poz.
__________________
''Tudju zemlju nećemo, svoje zemlje ne damo, Sand�ak ucijelo hoćemo!
Mi smo narod i bićemo i na drugo pristat nećemo''
(Sulejman Tabaković)
Talino is offline   Reply With Quote