View Single Post
Old 26-11-2008   #308
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Ja bi hteo na ovom mestu da napisem opet nesto...
Naime izbrisani su moj i Ekov post na temu Rida... jer sam napisao da je uvijek rado drzala ruku u dzemperu, majici ili sl...
Pozzz Tahirovic Zlatko
Zlatko,pa ako je tako,u redu,izvinuli ste se ti i @Eko,pa hajde onda da pocnemo da se izvinjavamo svi ovako jedni drugima,zbog ovog ili onog posta ovdje.

Pa ima ovdje medju ovim ljudima,napisanih i malo da ne kazem...negativnijih postova od te ...majice..pa sta sada...
Normalno je to da se neko ovdje ili ondje nadje ...uvrijedjen..mozda,zato sto mu je ova ili ona osoba familija,pa svi ovi ljudi ovdje su necija familija(amidze,dajidze,tetke,strine ili sta vec),ali ne mozemo za svakoga da napisemo nesto POZITIVNO ako ta osoba u nasim ocima ne nosi nista u tom smislu,pa makar da mi je napisano i o rodjenom ocu....
Zasto sada realizujemo svaki napisani post u djetalje,trazimo dlaku u jajetu,svidjalo se to nekome ili ne,valjda je tema o NJIMA tim,kako ih ti nazva,nasim javnim licnostima.
Sta sada treba da IZMISLJAM nesto lijepo ako je ova ili ona licnost daleko od toga,mada koliko sam mogla da procitam iz postova do sada,nismo (bar se nadam) nikoga direktno uvrijedili sa "to malo sale",ako smo i napisali....Ima dovoljno ozbiljnih tema....
Ovdje se bar na kratko vratimo u skolske dane,prisjetimo se necega sto nas sigurno sve redom nasmije,oraspolozi.
Normalno je da su i oni ljudi,ali su to za mene neke fine uspomene koje eto na ovaj ili onaj nacin nosimo u svojo podsvijesti...iz skolskih dana...

E da se vratim temi....

Ne znam da li ga je neko do sada pomenuo,ali na listi mojih dragih profesora stoji jedan zaista covjek sa izuzetnim "ljudskim"kvalitetima,cak sta vise nevazanim za skolu,kao osoba"kojoj si mogao da se povjeris,zatrazis savjet,i da uvijek nadje vrijeme da bude tu,ako ga zatrebas ..Nedzib Bihorac.

Pozzz
__________________
Nista nije vazno , kao vjestina nasih osjecaja kad primi boje ljubavi
i nista ne treba osporiti promjenama koje nastaju u vremenu cekanja


mersija is offline   Reply With Quote