View Single Post
Old 02-11-2010   #40
Jabuka Divljaka
Registrovan
Početnik
 
Jabuka Divljaka's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vocnjak Reflection's,...dijaspora
Godine: 54
Posts: 688
Smile razmisljanje uz kavu,..

zijaret u sandzak

moram pojačat duhovne molitve, za duhovnu sigurnost, tamo gdje mogu nači sreću. U posjeti Sandžaku, neki dan, tj. jučer,.. potražit ću vodstvo u svakom svom postupku, kako bih se prepustila rastućoj unutarnjoj snazi s strpljivim čekanjem Radosti, kad počnem energetski prihvachat korijene svojih gena,.. u izgubljenim putevima, koji su me doveli Ponovo na rodnu grudu obiteljskog ognjishta. I kako što je jednom davno rekla Marianne Moore, "zadovoljstvo je chednost, a kakva je tek chistocha u radosti!", i ja sam počela osjechati ugushenu radost u pluchima, kada sam se sjetila divnih dogadjaja iz djetinjstva s svojim sestrichnama i bratichima.

kad bih morala napisat neshto velichanstveno, bilo bi to ono shto se dogadja izmedju ljudi kad se oni zaista sretnu. Postoji neka iskrica koja sve chini vrijednim truda. Kad osjetish tu Iskricu, duboko se u srcu pochnesh osjechati dobro.
Potrebne su mi te Iskrice da hrane moj spiritualni rast. Danas chu individualno i kolektivno biti dio utjelovljenog bozhanskog iskustva u vlastitom bichu ,... Kakva je radost ostaviti natjecanja iza sebe! Program etno kulturne pripadnosti zavichaju nas medjusobno povezuje. Ta povezanost jacha svaku od nas, no mozhe i zavarati, ako zaboravimo jednakost jednih naspram drugih. Sve shto se od mene trazhi, jeste da budem prisutna. Jedni do drugih , da u potpunosti dijelimo ono shto jesmo,... ranjivost postaje podnoshljivija, da budemo povezani, dijelechi bol, zabirnutosti, i kako je dobro da jedni druge vuchemo, potichemo i slijedimo,..

Ovo je Prilika za duhovnu sigurnost, u ovom nemirnom svijetu u kojem se nalazimo!



Jabuka Divljaka
__________________
i am nice,.. simple and excessive,..

etich and legal norms for Intelligence and national Future - my people of The Turkish Otoman Kingdom

Last edited by Jabuka Divljaka; 02-11-2010 at 14:19.. Reason: danas chu razmotrit moguchnost Izbora. Zhelim Promjenu!
Jabuka Divljaka is offline   Reply With Quote