View Single Post
Old 13-05-2010   #388
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by tmusa View Post
Imam jedno pitanjce....Zakacen sam na jedan wireles i pise da je connect...Ali nema sanse da se zakacim da nesto surfujem...Koliko znam to je malo ozbiljnija firma,ali sam se zakacio....Zanima me je li to do proxy servera?I kako mogu da ga podesim naravno da nezna ovaj sto odaje....Recimo to mi je bilo na faks...Uzeli mangupi nasi i nas studentski net zakljucali i dali kljuceve samo odredjenim ljudima i studentima, fala bogu jedan mi je rodjak i dobijem sifru ali proxy trebo da se steluje inace dzaba sto sam bio konektovan...Ima li nade?
A sto je zestoko kad odem na speed test ocitava mi 1 mb download sto nije moguce za moj adsl na koji sam zakacen....
IMA LI POMOCI?
Treba da pohvatas sve MAC adrese koje se koriste u subnetu za NOD32. Kad to uradis proveri da li je AEGIS Protocol verzija 3.7.1.0 i da li odgovara standardu IEEE 802.1x. Ako jeste onda proveri da li je cekiran WLAN Transport i da li ide preko VPN tunela ili ne. Ako je sve tako onda samo podesi Deterministic Network Enhancer prema poslednjoj dopuni subnet etikete za TCP/IP. Kad to uradis pola posla je zavrseno.

Onda treba da vidis da li je databuss od WiFi linka i nomadic VoIP implementisan prema DNS Query i da li je moguc cybersquatting. Ako je moguc onda registruj MAC adresu tvoje WiFi Network Card ili WiFi Network Adaptera, onda ubaci odgovarajuci WPA ili WPA2 kljuc i klikni na dugme Connect. Sacekaj da se prikljucis na zeljenu mrezu i uzivaj.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote