View Single Post
Old 13-03-2010   #450
dahtim
Gost
 
Posts: n/a
Default

Selam Sjenicacima,Sandzaku,clanovima foruma,cipiripi64,superbaki,foto Sapko,Halilcetu prvi je skuzio ko sam.dahtiM nadimak Mitko civozdeR rodz.1959 Breza,Sjenica.Pasos nemam jer jos Sandzak nije priznat kao Drzeva,a srpski necu radi 4s,nisam nista drugo skrivio to je pravi razlog mada i dalje ne mirujem putujem Evropom gde hocu u Sjenicu cu doci AKO BOGDA 2020 to jest posle 30 god.od napustnja Sjenice.Na forumu sam da vidim sta ima novo u gradu ko nije vise medzu nama da provociram superbaku,da vidim sliku direktora Becira,clanova foruma al je Meljko ostario a sad koristim priliku da poselamim RAMA TAHIROVICA od Srca za snimke i slike ne ljuti se Sapko i ono gore je od Srca pitaj Baku ona je ukapirala.Fatih imao sam ja dva al sad nemam ni jedan tad sam pomagao narod prevodeci ih preko granica to znaju mnogi Bosanci i Albanci bez placanja Fatih ne da se falim ili lazem Halal bilo.Fatih ja sam Sjenicak Sandzaklija ponosim se tim ako imas nekog u Nemacku a da zivi na Svarcvaldu gde Dunav izvire pitaj ga za Mitka i bracu Sandzaklije i ne ljuti se na superbaku sto je onako reagovala Sandzaklija neda Sandzakliju selam
  Reply With Quote