View Single Post
Old 05-09-2008   #37
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
Dobro brate ja se ne stidim ni rodnih BAGACICA ni tih opanaka koje ti pominjes mad aih pred vratima nemam niti tih krava takodje kojih nemam sad ti ciljas da ja ziviim u bagacice mada gresis ali nebitno.. Da sam SELJAK nebi se stido toga
i ne treba da se stidis Bagacica,vec da se ponosis ali i da ih nikada ne zabaravis...
i kada hoces da kazes za nekoga a je "seljak" moras prvo da razmislis sta si ti...
ako mislis da si gradjanin time sto si rodjen u sjenickoj bolnici i zivis u sjenici grdno gresis...
mnoga nasa sandzacka deca su rodjena po celom svetu,ali ni jedno od njih nije ni austrijance,ni amerikance,ni svedjance,vec jesu i zauvek ce to biti stranci...
tako,prvo vidi gde je babo rodjen,pa majka,pa koliko VEKOVA boravis na tom podneblju,pa tek onda sebi daj karakteristiku tog podneblja...
ne mozes preko noci i preko 20-30 godina zaboraviti KO SI,STO SI,I ODAKLE SI...


Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
A ja kakav sam najbolje znam da me ti nemoras uopste procijenit..
Iz tvojeg dosadasnjeg postovana nisam siguran u ovo,nego neka ti bude...

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
Pa dal si ti ensar ili nahar mene to licno ne interesuje veruj mi..
super,znaci znas mog brata,mozda i mene i znas da ne mislimo lose nikome...

Quote:
Originally Posted by Hajradinovic View Post
A ja neznam sta to meni ovde treba da prodje???? Jesam li ja pokuso nesto na silu ovde?????????
tvoj nacin obracanja @supergirl,je podsecao na kafansku respravu preko stolova,i nisam ja jedini koji je primetio retoriku sile u tvojim postovima upucenim njoj...

OVDE SE NIKOME NE PRETI,OVDE SE NIKO NE SME VREDJATI
OVDE SMO SVI SVOJI NA SVOME
OVDE SVI ZELIMO DOBRO JEDNI DRUGIMA
OVDE NEMA RAZLIKA
OVDE NEMA PODELA

ako si ovo razumeo,znaci da necemo imati vise nesuglasica u daljoj komunikaciji...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote