View Single Post
Old 25-01-2010   #95
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Kao prvo, Bako, kada budem trebao misljenje i savjet o pravilima, propisima i ponasanju, od ovoh 1800 clanova, ti se zadnja osoba kojoj bih se obratio za misljenje. Prema tome, niti te spominjem niti imam namjeru, prema tome zaobidji me u sto sirem krugu.
Drugo, Zlaja, ja neznam da li ja pisem Spanskim jezikom ili se stvarno ja i ti nikako ne kontamo. Nemoras mi9 govorit da je to jedna te ista ekipa, sve ja to znam ali problem je u tome sto ja ne dobijam osip kada se neko od njih spomene. Da sam kojim slucajem kritikovao ili pisao nesto negativno , klicali bi ovuda i bili radosni, nizali bi se komentari i podsmejavali bi se ali kada se pohvali NEKO DRUGI ko cini nesto lijepo za grad i ljude odmah skacete ko na bijelu vranu.
I trece, da nebih "krsio pravila", remetio mir itd,itd evo ja vam obecavam da ce od danas Elvis-Eko gledati da se sto vise drzi po strani i bude najmanje aktivan clan ovog foruma i da to budem cisto zbog informisanja.
Eto, rekose da napadam i kritikujem, da mi uvijek nesto smeta.......... ali nije tako, problem je jedino u tome sto nemam dlake na jeziku pa kazem ono sto jeste.
Ipak, ako je tako, ovom prilikom se izvinjavam svima i obecavam da se to sigurno nece vise ponovit.
Zlaja, jos nesto, ipak smo civilizovani i odrasli ljudi, zeleo bih da se na ovome zavrsi i da se ne kvari tema vise. Javicu ti se pp , pa cemo porazgovarat o svemu

Onog momenta kada ti budesh mene zaobisho i ja cju tebe,za pravila sajta sam u pravu ali to neka ti kazu ono koji su iznad mene....ni u jednom kontekstu te nikad nisam pomenula a ti si mene hiljadu puta,ja sam ovde indivindualno mene ne veze nishta osim shto volim ovaj FORUM,za razluku od pojedinaca koji na bilo kakav nachin pokushavaju da naprave razdor....necje im to pocji za rukom....ja mislim da smo se ja i ti razumeli....
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote