Thread: Grupa Katarza
View Single Post
Old 15-06-2006   #17
tandir
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pozdrav za Marasa od Aljka iz Svedske. Drago mi je da se sjecas nasih svirki posto je u ono vrijeme pocetkom 80-tih bila prava revolucija baviti se muzikom a posebno rok muzikom. Kao sto kazes to nije samo muzika vec i nacin zivljenja.Problema je bilo sa svih strana a posebno u skoli sa profesorima ali se i to prevazislo sa vremenom tako da su mladje generacije mogle raditi slobodnije.Puno puta sam morao da odgovaram naredni dan posle neke svirke nekada spreman a nekada ne, razumijevanja prema nama nije bilo ali sve bude i prodje danas su to lijepe uspomene i zao mi je da je svake godine sve manje svirki one vrste, to su bili mali koncerti.Za svaki praznik su bile svirke u holu gimnazije i uglavnom bi bilo puno kao sibica svi zadovoljni i veseli, niko se nije obazirao na druge probleme.

I ja se sjecam vase grupe imali smo i neke probe zajedno, zivot je bio cista zabava, kuca, skola,svirka, ljubav i sakrivanje po kaficima posebno je bila popularna tadasnja "Sedmica". Jos jednom puno pozdrava
  Reply With Quote