View Single Post
Old 11-02-2008   #37
Eko
Eko
Početnik
 
Eko's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 284
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Hm, ovo je bilo nisko!!! No, nebitno... Los momak NIKADA ne bi ponizio lepsi pol!!!
Ako sam shvatio dobro los momak zna da dobro zapakuje ono sto ima reci pa ovo vreca, zakrpa iz njegovih usta bi zvucalo cool. Sejo31-DE je iskren, sto je vrlaina dobrih momaka, sta misli to i kaze, ne laze.
Jednom sam Prijepoljka proctao gdje si napisala da tebe samo losi momci hoce ili samo na njih naletis. Da te licno poznajem mogao bih za tebe da kazem da si ti mozda dobra ili mozda losa pa samim tim ako si slucajno losa, a nekazem da jesi, onda te zadesi upravo ono sto si i sama a ako nisi losa onda si lose srece.

Ima jos nesto vezano za dobar los, mlohav, miran ili tako nesto. Iz nekog neposrednog iskustva znam da neki tipovi u dva razlicita grada tj. u dvije razlicite sredine razlicito privlacni curama, recimo ako su u Sjenici mlohavi, nikakvi, nemora da znaci da su i negdje drugdje cak naprotiv face su, a znam dosta primjera takvih momaka.

P.S. Taj primjer vreca, zakrpa tj. "krpa nadje zakrpu" je u vecini slucajeva tacna vjeru mi.
__________________
"Znam da nista ne znam"

Posjeti www.enes-arh.8m.net
Eko is offline   Reply With Quote