View Single Post
Old 19-12-2008   #40
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Evo ja sam dodao Ljiva i izmenio Halicetova domaca slova, jer nema svako nasa slova u kompu, pa onda se umesto nasih slova pojave se hijeroglife!
Sve u zavisnosti od setovanja browsera!

Ja moj glas dajem defintivno Resku, ne zato sto mi je brat i ne za zato sto je okoreli SDA-ovac, vec zato sto je stvarno zasluzio...
Ne kazem za druge da nisu, ali ipak je Resko ponajvise zasluzio i vestima i slikama, naravno i video zapisima...
Prirastao mu je sajt za srce i rekao sam mu da radi onako kako on smatra da je najbolje!
I trebam vam reci da je moderator i administrator ovde kod nas poptuno isti status... vrsimo svi iste funkcije i nije Halilce pogresio sa tim.

Primetili ste i verovatno da nemam puno vremena u zadnje vrijeme da pisem, ali jos malo i to smo prevazisli...
Naime, opet menjamo servere, uzeli smo duplo jaci od ovoga... i ja sada radim na bekapu svih baza, selidbe fajlova i svega toga.
Da je samo Sjenica sajt u pitanje pa ok, ali treba preseliti ukupno oko 70 aktivnih sajteva i oko 350 GB podataka...
Halalite i hvala Nexenu za glas heheheeh zbog "sokova"...

Pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote