View Single Post
Old 19-05-2006   #66
walter
Gost
 
Posts: n/a
Default

Najblistavije izjave sportskih komentatora (sa prostora ex-Jugoslavije):*



I završen je još jedan pokretni praznik fudbalskih slika.*



Čudan način dodavanja - jako i nikome !*



Da, da...dođi 'vamo bato, to se ne smije. Žuta karta!*



I odlična intervencija Ljukovćana. Da vidimo zašto se sada Nijemci*raduju,*pa da, to je gol !?*



I sada ćemo sa automobilizma preći na konjizam.*



Sljedećih par minuta ovog snimka prolaze u znaku Georgi Hađija i ove kretenske reklame za kečap.*



Obratite pažnju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju* brkove !?*



Čokoladni tandem stopera iz Bremena izbačen je iz igre jednim potezom* metuzalema Rudija Bomera?!"*



Utakmica Argentina - Holandija, (pri rezultatu 1:1, pred kraj utakmice):* Ako se utakmica završi 1-1, igraće se produžeci, pa ako i onda ostane* neriješeno, nova utakmica će se igrati u srijedu... ja imam avionsku kartu za* ponedeljak... da li će oni meni da dozvole da promijenim kartu... kako ću ja* da se vratim?*

Jokanović do Stojkovića, Stojković do Stojkovića...*

*

Najdoski je odlično skočio ali nažalost preko prečke.*

Zadovoljio je trenera i zato sada igra*



Sto bi rekao nas narod - deja vu!*

*

Dok je lopta u vazduhu da Vam saopštim spisak timova.*



Kakav udarac, poderao je vazduh na vodonik i kiseonik*



Udarac, i jedan nula za Italiju... Tko je to bio? Betega? Je Betega, je Betega.*

*

*

"U stazi četiri je glavni favorit Majkl Džekson. Pardon, Majkl Džordan."

Tada se ubacuje Nedeljko Kovinjalo:*

"Da, kolega Pantić želi da kaže da je Majkl Džonson u Americi popularan kao njih dvojica."*



"Mekmanamanaman." (McManaman)*



U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam."*



Krilo nikad ne pada daleko od beka.*



Kamerun mora da izvuče barem bod pred utakmicu sa Švajcarskom da bi* osigurali prolaz...(pauza 10 sekundi)...oprostite dragi gledaoci, Kamerun* nije u istoj grupi sa Švajcarskom..."*

*

(C. Zvezda-Partizan):*

Evo izlaze Partizanovi igrači......a evo i naših.*



A danas je na našem najvećem stadionu Marihua..., pardon, Marakani ...*



Evo Bishopa, ili sveštenika.

*

Na lijevoj strani je Kar, čije prezime se može prevesti kao Auto-o

(čovek* se* zove Carr)*

*

Michel !!!!! Treči zgoditak! Zaslužio je da mu kažemo cijelo ime.

*Bravo, Hoze Miguel Gonzales Martin Del Kampo Michel!"*



Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.*



"I to je lagana lopta za golmana Stojanovića", a posle minut:" Ne,*

*izgleda da je ipak bio pogodak".*



Poštovani gledaoci, izvinjavamo se zbog ovog prekida. Upravo su nam organizatori Olimpijade zabranili da pušimo u reporterskim kabinama. Evo i* kolege Španci se bune, nisam samo ja... "*



Pa pogledajte dragi gledaoci ovo tijelo. Boginskaja je najviša od svih gimnastičarki i vidi se na njenoj izduženoj figuri. Jednom riječi -* ŽENA!"...*



Zoran Savić je imao malu porodičnu neprijatnost ovih dana. Umrla mu je majka.*



Američki košarkaši su visoki 2 i vise metara.*



Oni su nosioci pobjede uspjeha...*



Oni su se sastali na kratkotrajnim jednomjesečnim tridesetodnevnim* pripremama...*



I četvrti poen Savica, i Litvanija sada vodi sedam - tri...*



Stižu oko 13:30, narodski rečeno oko pola dva...*



On je najmlađi igrač na prvenstvu čije trenutke upravo privodimo*

kraju...*



Okrenuo ga je na kocki leda koja bi stala u čašu viskija.*



Situacija kada je Katalinski dao auto-gol pa je komentator popizdio: "Ko je njega uopšte i zvao u reprezentaciju, ja njega ne bi ni zvao, on je* posljednji čovjek kojeg bi ja pozvao da igra..."*

Sutra protiv Španije, pobijedili smo 1:0:*

"Ne vidim od ljudi koji su ispred nas,... pardon... mislim da je gol*

postigao Katalinski.* Minut nakon toga:* "Bravo Katalinski, to je pravi čovjek za reprezentaciju, njega je trebalo odmah zvati, bravo Katalinski, Katalinski je danas nas spasitelj..."*



Ovo je takmičar iz San Marina, male ostrvske državice usred Atlantskog* Okeana.*



Sada Popov vodi za gotovo cijelu dužinu bazena i Amerikanac će uspeti da*osvoji zlato samo ako Popov počne da se davi...*



Pogledajte samo kako je građen ovaj mladić. Svaka majka bi ga poželjela u svome domu, a tek ti predratni švalerski brčići...*



Sušić je igrač koji bi trebao malo više da dribla i da koristi svoju*

tehniku i kontrolu lopte. Evo ga, upravo to i radi... Sušić, Sušić, Sušić i* ......... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebičnost mladog i neiskusnog* Sušića!!!*



U prepunoj dvorani Dražena Petrovića, okupilo se oko 500 000 vatrenih* navijača!*



Našeg boksera Svetomira Belića, dragi gledaoci, prepoznaćete po bijelim* gaćicama, a njegovog protivnika Motungua iz Kenije po crnim gaćicama.*



Biogradlić se stuštio preko lijevog krila, dribla dvojicu, trojicu,

uspio se* osloboditi, dodaje loptu do Pejakovića ovaj odigrava dupli pas sa Savićem,* Savić mu vraća, Pejaković sam pred golmanom, dribla i golmana evo ga* konačno* puca i gooooooooool - KURAC GOL! Lopta je za malo prošla pored desne* stative...*

(Kamenjaševiću je nakon ovog bisera izrečena zabrana prijenosa sportskih* događaja u trajanju od 3 mjeseca)*



Cijela Jugoslavija je sada sigurno na rukama!*



Još jednom ćemo čuti američku firmu!*



Ovo je Keli Erikson, sićušna Šveđanka, skakačica u vis, a ovo je

njena* majka, mama Marija, koja prati svuda svoju kćerkicu i ne ispušta je iz vida. A čovjek koga upravo vidite je snažni momak, Džon Godina, bacač kladiva.* Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmičenjima...*



Sudija je uzeo "Prokurin" kapi za oči i sada mnogo bolje vidi.*

*

Koncert zvižduka za igrače, čisto da se malo muzički obrazuju!*



Lopta je proletjela paralelno sa Ibarskom magistralom!*



To je bila veća opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovića.



Dragan Cirić, igrač duge kose ali velikih mogućnosti!*



Prepun stadion navijača, 50.000 ljudi. Zamislite, 100.000 dlanova!*
  Reply With Quote