View Single Post
Old 27-09-2006   #106
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Barny nemoj da se ljutis sto cu ti ovo reci,
Quote:
mislim da moras biti obazriviji kod davanja ovakvih komentara
Ne u opste se ne ljutim ali ja u opste ne dajem nikom a narocito ne profesorima ocene po sistemu rekla cula kazala vec po zdravom razumu i sopstvenom iskustvu.

Drago mi je sto si se u mnogo cemu slozila sa mnom kao prosvetni radnik ali ne znam dal ces se sloziti da O KVALITETU PROFESORA NAJKOMPENTENTNIJE MERILO SU MISLJENJA UCENIKA I TO NE BILO KAKAVIH UCENIKA VEC ONIH 'PRAVIH'KOJI ZNAJU STO IDU U SKOLU U OPSTE.

Ti si mlad prosvetni radnik(kao sto sama rece) i mozda ti se nije desavalo da cujes sta ucenici misle o tvom radu no vremenom ce krenuti i takve price i sigurno ti nece biti sve jedno ako one budu okrenute ka potcenjivanju onoga sto radis,Prostim jezikom receno mi smo medjusobno o rofesorima pricali sve i svasta ali SAMO ONO STO JE BILO REALNO.

Te ne zna ono sto predaje nego lupa,te dodje nespreman,te ne moze da obuzda cas sve su to mane profesora kojih su i oni svesni ali se prave.



Ako si uspostavila autoritet smatram da je to mnogo dobro.Ja sam imao profesorku tvojih godina koja nam je totalno pogresno pristupila(drugarski jer kad nam je predavala bila je 6god starija) pa posle grdne muke i problema ali da ne davim.



sa Profesijom kojom cu se baviti mogao bih da se ukljucim u prosvetni rad.Moj opsti stav je da ucenicima treba'pokazati zube" a to mnogi profesori ili ne umeju ili ne smeju ili nece a onda odose kola niz brdo pa cas drze ucenici a ne profesor.Konkretno takvo nesto mi se desavalo.
keiselbach is offline   Reply With Quote