View Single Post
Old 14-10-2009   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Nerko,i ja se slazem da su u sutini oni isti,
ali ipak sam duboko u ubedjenju,i napisao sam i sinoc u nekoj od tema,da ovo nema veze sa ovim sto Zukorlic pokusava da prikaze...
nasilju u evropi je kraj za jedan dugi niz godina.
stvaranje omiljenog svetskog poretka je napravljeno na nacin kako je odgovarao svetslkim mocnicima i oni nemaju sta da menjaju i prekrajaju.
i srbija se stisala,nema vise niko ni u njoj raspolozan za ratna destva,pogotovu sada kada su na putu evroskih i svetskih integracija...
srbija vise nema vremena za pogresan korak,jer buducnost lepe zemlje sa lepim nacinom zivota joj je pod znakom pitanj bas iz tih razloga...
i opet da ponovim da im nacin ratovanjem u opste nije potreban,jer imaju mnogo bolje instrumente za ostavrivanje svojih ciljeva i ideja...
nego,Muftija iskoristava povoljnu klimu koja je nastala ternutno i zeli da dobije jos malo vetra u ledja pa taman te izjave bile i tipa ovoga,koji po meni,ne ocitava ni sliku ni priliku..
izjave ovoga tipa smo mogu da stete,suzivot sa nasim komsijama,ne samo u gradu i regionu,nego i sire je nemonovnost,i samo uz dobre odnose postoji sansa da idemo na bolje...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote