View Single Post
Old 21-11-2009   #18
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by domen1 View Post
Nažalost ne mogu se složiti,ha ti narodni izrazi "OTAC,KOLAC" to je otprilike kao Marko Kraljević,što ga srbi učiniše junakom,a on bio turski vazal.Onog trenutka kad je došlo do prevare priča je završena i teško tu poslije može biti ozbiljnog i normalnog odnosa.Zapravo u toj prevari,ja sam samo uzeo ono što mi nedostaje,pa nebih uzimao da sam to imao doma.
Nema niti ne postoji nikakva ljubav kod takvih brakova ili partnera oni mogu iz nekog interesa nastaviti živiti............ali tu više nikad neće i nemože biti povjerenja.
E sad i ja ovako mislim................
Ne diramo mi tebi Bana Jelachicja,ostavi nam Markanije sad rech o njima nego o nekim mnogo bitnijim stvarima od chega se zivi,da nastavimo...Secjanje na prevaru se ne izgubiti ali se vremenom moze prevazicji.Emotivni dozivljaj prevare cje vremenom izbledeti u koliko se neponove bolni momenti i u koliko je partner koji je prevario spreman da onome koji je prevaren,pruzi potpunu podrshku i osecjaj sigurnosti u emotivnoj vezi....mada po meni to josh uchvrshcjuje vezu ako je prava ljubav u pitanju,....
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote