View Single Post
Old 29-01-2006   #33
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Eto, nisam ni znao da će se ovo pretvoriti u vrijeđanje, jer ja tebe nisam ničim uvrijedio, ako se dobro sjećam. Teško je čovjeku promjeniti svoja ubjeđenja, a još je teže da spozna koliki balvan ima u oku. Još jednom moram napomenuti da me fino zaboli jedna stvar za Senadom, samo sam spomenuo taj slučaj informacije radi. Što se tiče prikupljanja para za Srebrenicu, u tome ne prednjačite ni ti ni Senad a knjiga koju on prodaje i od koje prihodi zaista idu u fondaciju Djeca Srebrenice ne služi ničemu osim reklami. I naravno da raste pretplata, jer se samo na toj televiziji, tom hramu seljaštva, mogu naći želje i pozdravi, pa se takvi kao ti (mislim na dijasporu) javljaju u program da zažele pjesmu i pozdrave rodbinu u nekoj vukojebini, dok Gazda Švrakić broji novce. Ja sam u svom postu navodio činjenice i postavio članke novinara koji u ovoj zemlji nešto znače (a ti si ih, u svojoj neinformiranosti, nazvao novinarčićima), dok si se ti trudio da me, kao, uvrijediš. Potpuno je jasno da se tebi te stvari ne mogu objasniti i tu si u pravu: ova rasprava je besmislena i treba je prekinuti. A za to vrijeme veličine poput Ejupa (a ne Ejuba, kako ti pišeš! a ako ga toliko voliš, mogao bi za početak znati kako se on zove), Harisa S., Bakira I., Edhema B., (i Sulejmana U., na kraju) i ostali "zaštitnici, očevi i sinovi nacije", gomilaju svoja bogatstva.



To sve, moj prijetelju, govori o tome da ti ne znaš da čitaš. Da ne znaš da pišeš smo već vidjeli.



Lijep pozdrav i selam.
fraer is offline   Reply With Quote