View Single Post
Old 31-10-2007   #123
walter
Gost
 
Posts: n/a
Default

Poshtovani gradjani sela Luga!





Aman jarabi shto ste zahatarili... A, ono valahi, sve mi se cini da je hatar proporcionalno srazmeran bliskosti osoba...



A sto se tiche podjela njih je bilo i bice ih uvijek, ovakvih ili onakvih, medjutim ono sto je bitno a to je da se ne treba previshe uzbudjiavti. Uzbudjen postaje osjetljiv, emotivan pa onda pogrijeshi, pa mu je zao...



Medjutim u svemu ovome veoma je interesantna tema, a tema se otvara sa odredjenim CILJEM i MOTIVOM.



Ono "naucno istrazivacki rad" gospodina tomtoma je shuplja prica veoma prozirna i neosnovana.

Zar jedan projekat, iole ozbiljan, moze biti zasnovan na izvorima podataka sa jednog foruma koji sluzi za druzenje, razbibrigu i ostale zafrkancije?



Ono bash ako gospodina tomtom-a interesuju podaci a on bi u najmanju ruku trebao doci na izvor podataka, u sela, gradove, mezarja, groblja, maticne urede rodjenih i umrlih...

Ako Evliji Chelebiji u ono doba transporta i komunikacija nije bio dalek dunja vala nije ni Sjenica daleko od Crne Gore...



Pa sam samo htio da malo animiram ostale clanove foruma zainteresovanih za ovu temu da daju svoje misljenje a ujedno bih predlozio da se ova tema zamandali (zakljuca), zato shto:



1. Mi dobro znamo ko smo, shta smo i odakle smo

2. Ako ne znamo - u familiji uvijek ima neko ko zna

3. Mislim da nam gospodin tomtom nije potreban za tacku 1 i 2. ukoliko nema bash CILJEVE i MOTIVE koji bi drugacije osv(ij)estile htjedoh napisat osv(ij)etlile ovu temu...



S postovanjem





P.S. Ako se previshe budemo vracali unazad mozda dodjemo do perioda kada je bio grad Dubnica a selo Sjenica





Svako dobro, puno toplih i srdacnih pozdrava i selama od brata iz jabane!
  Reply With Quote