View Single Post
Old 18-10-2009   #22
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Zlaja ako neko pise i zivi od proslosti onda su to ponajvise Srbi jer samo bih da te podsetim na cinjenicu da se Kosovski Boj odigrao jos davne 1389 a oni i dan danas kompletnu svoju filozofiju,mitologiju i ideologiju baziraju na tom tagicnom porazu.
Ilustracije radi pomenucu rijeci onog krvoloka Mladica koje je izrekao neposredno pred masakr nekoliko hiljada (nenaoruzanih)Bosnjaka:

-Danas je dosao dan da se osvetimo Turcima na ovim prostorima itd itd....


PS
Sve su to jos uvijek sveze rane da bi se olako zaboravile zbog samo par kilometara asfaltnog puta ili zbog sumnjive slatkorecivosti aktuelnih politicara.

Pozdrav za tebe!
Naravno brate da seru i to mnogo... Kosovo je bilo i proslo, nema tu price... A najgore je sto laju oni sto nikada ni prisli do cacka nisu a kamoli kosovo videli... ali eto mediji dignu tarabuku i eto ti...
Uvijek sam bio za realno i tu sam kao i u svemu drugom, ne mogu da gledam i slusam sta se pise... ko da smo pali s marsa i hocemo nazad, drugo nas ne zanima...
Sad pali smo, i umesto da vidimo da se prilagodimo i snadjemo mi hocemo po svaku cijenu nazad... JEBO NAS MARS... ( ko je razumeo shvatice )

p.s. Eko nisam ja stvorio naziv teme... vec je vest preuzeta...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote