View Single Post
Old 23-11-2008   #943
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

@tornjak,
zamrsi, pa trazi pocetak... to svi umijemo... zamrsi, pa odmrsi i sasij nesto... to ne polazi svakom od ruke...
NULA (0), je napisana zbog ponizavanja clanova... kao ne predstavljen clan...
Tvoje pisanje je verovatno OK, nisam ga citao... ali verujem Eku, 36310 isto... znaci da si OK sto se toga tice...
Ali ono sto si napisao i dalje je u mojim ocima nula...

Sta sad treba da uradim, da napisem "Trazim izvinjenje"?

Da, trazim izvinjenje u ime svih clanova za koje mislis da nemaju NIVOA da razgovaraju i pisu na ovu temu sa tobom!!!!!!

Nije mi problem da sam izvinem, kad vidim da nisam u pravu... Ali fakat nisi u onom postu u pravu i tacka...
Ako je neko objektivan ovde sto se tice stranaka i politike i IZ, garantujem to sam JA...
Ako se uopste mogu racunati u objektivne, posto objektivno gledano, ne zanimaju me...
Da su u pitanju, crnke, plavuse, smedje... njihova kilaza i stas onda bi sigurno imao sta reci, sve ostalo... No interesting...
Da ne bi isli dalje sa teme i mijesali babe i zebe u temi...
Jos jednom:
Nemam protiv tvog NE predstavljanja bas nista... pola od njih na forumu ne poznajem pa nemam problema sa tim... ali neko ko napada neciju inteligenciju ili NIVO, a nece da kaze ko je on... e tu mogu da ujedam...

Pozzz

p.s. sta je DB?
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote