View Single Post
Old 14-12-2008   #26
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

quattro

a ako nema onda prednja! bas sam se sit nagledo "iskusnih" vozaca sto su sleteli s ceste sa zadnjom

jedan moj prijatelj kupio bmw-a 330d i haman pa prva duza voznja on i supruga "prosetali" do slovenije i on njoj objasnjava razlika prednja zadnja i kako to kod njihovog bmw-a nema skorpo nikakve veze posto ima DSC, i sva ostala slova, ali da je on ipak pazljiviji sa zadnjom i nije stigao ni zavrsiti recenicu napravi pirueticu i haj u kanal al cudo nije nista sjebo osim svoj EGO a zena mu dusu popi na kumsla "nije to nista za mog dragog i njegovog bmw-ca"
e sto kaze djole da ti je bmw-e
svidja mi se onaj 520d sa 177PS ali ga nema kao x a 530xd pojede kosti pa zato neka meni moj AUDI - pa mozda nekad opet bude 6-ica
sve se stvari na hladnoci skupljaju a ti anane bio dugo na sjeveru
znate onaj: vuce ludak konopce , kaze ljekar: "a sto vuces ti taj konopac za sobom?" a ovaj njemu "haj ga ti guraj - dam ti sta hoces!"
evo 17god vozim prednju, osim nekad sluzbeno zadnju, i neka mi je dok bi se navikao( navikli) na zadnju valja zbombat dje u .... pa haj onda - a svak nek "pici" kako mu je godra!
ps: i lada je auto - i da mi je nekad bila lada! bila bi mi sladja nego coko-lada!
nc.biber is offline   Reply With Quote