View Single Post
Old 14-12-2008   #21
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Momak je clan naseg foruma,redovno je ovde sa nama,istina nije nesto aktivan u pisanju,ali svakoga dana je ovde i procita sta mi pisemo...
Sa tim covekom sam porastao,vise sam vremena proveo sa njim nego "sa samim sobom" i na poslu radimo zajedno,tako da znam o cemu pricam...
elem,on dolazi pre mene na posao,ali tog jutra ja vidim da mu nema auta na praking i odmah sam ga pozvao...
kaze:
-kad sam krenuo sa parkinaga od kuce,probao sam auto kako ce da s eponasa,i naglo sam motao volanom par puta i ESP mi se ukljucio dva tri puta,a zatim i ELS i maximalno sto sam mogao da vozim je bilo 50km/h...

coveku se to prvi put desilo i on je misli o da mu je auto u kvaru,i svratio na prvu benzisku pumpu,i uzeo da pricitao onu knjigu sa uputstvima sta za sta je ta lampa i shvatio o cemu se radi...

medjutim,kada je opet startovao auto,lampa se bila ugasila inastavio je da vozi normlano...

eh,o svemu ovome,ako hoces ja cu ti slikat i lampu na instrument tabli,i u uputstvo znacenje,pa ti proveri ako hoces...
Stranac ne stigoh sinoc da ti odgovorim. Ja rekoh da ti verujem a da ti je drugu auto batal ili da laze. Posto covek ne laze onda mu je u tom trenutku bila neka greska. Mislim da ga nisam uvredio a ako jesam izvinjavam se.

Meni se desila slicna stvar. Dobio sam poruku na ekranu da je senzor za merenje poprecnog ubrzanja van funkcije i da vozim oprezno u krivinama jer je DSC (na drugim autima ESP) ogranicen, i da posetim BMW service. To su mi dzabe uradili jer ja auto tada bio pod garancijom.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Sponsored Links