Thread: Audi_a6
View Single Post
Old 20-03-2009   #33
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Adnane ti ili nevidis ili neces da vodis.Kako je to Audi najspori?
Jedan stoti deo sekunde je BMW ispred Audia sto je uopste neznacno.A nisi pomenuo trag kocenja gde je Audi najbolji.Za cenu koju das za BMW mozes Audija da napucas da imas auto dvaput bolje, us to i komotnije od BMW.To sto je skuplji ne znace da je bolji veruj mi.
No u statistici koju nemci vode Audi A6 u svojoj klasi je trenutno najbolje auto.Unutrasnji materijali su bolji samo jos kod Porschea.Ipak ukus je nesto drugo.
Pa i ti si se kacio za delice sekunde za RS6 ako se ne varam. BMW 530 xd sa pogonom na sva 4 tocka ubrzava od 0 - 100 za 6,6 sekundi, ovaj u ovome testu je samo zadnja vuca. Za koliko ubrzava A6 3.0 TDi sa samo prednjom vucom?

Dao sam cijene auta u osnovnoj varijanti, mozes i Audija i BMW da napucas za po 10.000 eura bez iakvih problema. Ako napucas BMW za isto para koliko i Audija imaces mnogo bolje auto nego Audi.

Ako pogledas potrosnju goriva BMW trosi vise od litra manje i razliku od 4250 eura (auta u standardnoj opremi) ces da ustedis na gorivu za 40.000 km sto je oko 2 godine voznje posle toga je cista zarada. Plus sto BMW daje besplatan servis prve 3 godine ili 80.000 km sta prvo bude.

A to najbolje auto je mnogo sirok pojam, odgovorio sam ti opsirno u drugoj temi
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote