Thread: KDS Vizija
View Single Post
Old 18-11-2008   #30
edis_mumin
Registrovan
Početnik
 
edis_mumin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Muminovska mahala
Godine: 37
Posts: 810
Default

Quote:
Originally Posted by ado View Post
Nije bas tako, u SA ima HRT1, a HRT2 nema kada su utakmice jer i taj HRT u Sjenici je nelegalan. B92 ima prava prenosa utakmica lige sampiona za teritoriju Srbije, a mozes ga gledati i na HRT2 i na BHT, e upravo iz tog razloga nema nekada HRT2. Ali TV NOVA ima.
Sto se tice konkretno zastite prava, onda imaj na umu da u Nisu postoje dva provajdera Kablovske televizije i nijedan ne postuje ta prava, cenzurisanjem sadrzaja. To nije slucaj samo u Sjenici...

Quote:
Originally Posted by dj_edy View Post
Sto se tice izbora kanala " kolko para takvi kanali " ne mozes ocekivat da imas kanale kao u vecim gradovima. sve se vrti oko broja korsinika. evo ti malo proste racunice, ako neki KDS operater ima 1 000 korisnika i pretplatu od 400 din, a drugi 5 000 korisnika i pretplatu od 600 din jasno koliko koji operater moze da ulozi u autroska prava za "bolje" kanale.
Sto se tice TV Nova negde sam vec pricao o tome tako da ne ponavljam... moje licno misljene je da treba da budemo srecni i zahvalni sto je neko ulozio toliko para i sto imamo sasvim solidnu kablovsu
Ne brani ga, i sam znas koja je cepidlaka. Sam se upustao u taj posao, ko mu je kriv, mora malo da cuje sta narod hoce. Nije ispostovao ugovor sa ankete; mi smo pitpisali i TV Nova je bila na spisku.
Jeste sada, za 400din treba da mu klecem? Daj... nisu male pare koje tvoj gazda uzima sa kabovske, moze i malo da ulozi u kanale. Ista je cena i ovde, u Nisu, pa imaju i Explorer, History Channel... Ne kazem da je lose, ali me konkretno nervira sto je taj kanal bio emitovan, pa je skinut zbog nekih glupih razloga, a svi znaju stoa je pravi razlog
__________________
edis_mumin is offline   Reply With Quote