Thread: BMW
View Single Post
Old 06-09-2007   #7
Sjenicak-Wien
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2006
Godine: 44
Posts: 84
Default BMW

Siguran sam ja da se ti nebi bunio gdje je znak kada bi ga (je) koji krug provozao,jel tako hajde priznaj,priznaj hahahahhahahahah -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------------------------------------------- -------------------------- ps.Tahirovce uvijek si dobro dosao u "moju" temu. (Ovo vazi za ostale) Nemojte da me kritikujete i da trazite da nesto kao raspredamo,raspravljamo,nije ovo tema "Politika". I nemojte da se prepucavamo,dokazujemo jedni drugima kako smo kao biva mi u pravu,dajte da makar u jednoj temi se opustimo ,salimo,druzimo,dodajemo slike (naravno BMW-a ) . Dosta je svima nama svakodnevnih "muka" i obaveza i posla i sekiracija,dajte da se ovdje druzimo i salimo, ne da i ovo mjesto pretvaramo u neko bojno polje ili mjesto gdje se jedni drugima rugamo,ili kao ono u sali pa ......., Molio bih Sjenicak-Wien
Sjenicak-Wien is offline   Reply With Quote