View Single Post
Old 14-09-2009   #6
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

prvo treba skocit pa reci HOP...

zao mi je sto moram ovo da napisem,ali to je moje misljenje pa ma kako me ko shvatio...
imao sam dosta vremena ove godine da provedem u nasem kraju a sam tim i prilike da uporedim neke stvari i nacin zivota sa delom sveta u kome trenutno zivim.
nazalsot,rezultat je porazavajuci,i moj zakljucak je da nema tog coveka,nema tog lidera,nema te stranke,nema te vlasti koja moze nesto pomoci i uraditi dok je nas narod onakav kakav jeste...
nas narod mora promeniti svoju svest,moraju shvatiti da nikome ne pripadaju,da ima niko NE MOZE pomoci ako oni to sami ne urade...
ne smeju sebi da dozvole zakljucane dzamije,ne smeju sebi da dozvole zakljucane gasulhane,i jos neke od osnovnih normi etike...
kad to budu shvatil i primenili onda postoji sansa za boljitak...
nego,u svemu tome najvise nade dajem otvaranju evropskih granica-koje bi trebalo da pocne od 1.januara sledece godine,i nadam se da ce narod videti kako se zivi i sta je potrebno za normalan zivot.
ovako,smatram ih taocima jednog modernog konc-logora pa im sve negativnosti na konto toga i odbijam...

a,sto se tice gospodina Djerleka,treba sacekati da se i on oglasi...
dok on ne zuri da istrci u javnosti sa nekakvim odbranam i glasinama treba racunati na to da igra na poznatu i sigutnu kartu,jer obicno oni koji su krivi pocinju se PALITI I NA PRVI DAŠAK DIMA,i koristiti napad kako svoju odbranu...
Mirsad Djerlek je poznato ime u novom pazaru,imao sam tu cast da nekoliko puta budem u njegovom drustvu pre nego je bio gradonacelni,imao sam priliku da budem tu kada je 2004.godine hladno odbio ponudjenu kandidaturu sa gradonacelnika i prepustio je drugome...
Mirsad Derlek nije bio neko ko je voleo da poltronira i da viri iz necije zadnjice,bio je dostojanstven,karakteran i normalan covek u svakom pogledu...
sve me to navodi na pomisao da je unutar ovoga nesto VECE OD IGRE ...

i,da na karaju apsolviram svoju misao a i izlaganje,ako je sdp ostao bez Derleka,neka racunaju da je PTICI SLOMLJENO KRILO...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote