View Single Post
Old 02-03-2014   #25
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

nisam znao za kucu Ecovu, nego ne samo njegovu jer mi je u komsiluku, ali ko god da je lepio plakate na kuci bilo koga, pogotovu na kuci coveka koji nije i ne zivi tu, a ktitor je grada, necovek je do besvesti i nista vise nije od hajvana.

molim bilo koga ako zna da napise cije su plakate lepljene ne Ecovoj kuci.

sto se tice teme i naslova imam mnogo sto sta da kazem, ali cu skratit.

biti opzicija nije lako, ne ucestvovati u vlasti a gravitirati politicki je jos teze.

vlast pruza veliki komfor i zato oni koji je se docepaju tesko i po najvecoj ceni je se ratosiljaju.
primera iz okruzenja, regiona, svet, istorije kojiliko hocete.

ovi drugi,opzicija, rado bi na njihovom mestu, vide kako ovi zive, kako ovi rade, sta imaju, kako zaradjuju, svi bi to hteli.

ovo je pravi primer one floskule o maloj bari sa mnogo krokodila, ako niste znali kako izgleda, evo ovo je hamletovki opis te price.

dok je bila sda sama, nije imala sa kim da se svadja.
kad je nastala sdp, bilo svadje ali ne mnogo, imali prostora i jedni i drugi pa je prolazilo.
kad je nastala, bdz, i jos neke manjeg potencijala, postalo je tesne, jer da bi se videli ovi, oni moraju neciju teritoriju da zauzmu.

posto u takvim zemljama i takvom kulturom je cesto upotrebljivano pravilo jaceg, onda se ispituje teren ko je slabiji pa da se njegovo uzme.

posto sjenicki ogranak bdz, ocito nema fizicki sposoban kadar, ispomoc je stigla iz centra koji je poznat kako mocan u tom segmentu, jer bdz aktivisti su cesti ucesnici revolveraskih obracuna u novom pazaru.

iskoristili su priliku odsustva sjenickih revolverasa, koji su posetili neko selo, pa su zaposeli nesto sto nije njihovi, a opet nije nicije, nego su ga neki prvo "upikovali".

e, kad su oni dosli nazad, ovi su otisli kuci, a problem ostavili deci, sa jasnim naznakama kako da zavrse incident.

sminatelj, ima zakacen tlefon oko vrata, i celo vreme snima a da niko ne zna da snima.

plan uspeo, sda sjenice nasela na rudu kao najveci primitivci.

izgleda da je neko znao kako da ih rani, gde su najtanji.

e, onda, da stvar bude najgora moguce, izlazi neko ko bi trebao da bude olicenje tolerantnosti i ljudskosti, prvi covek grada, predsednih svih gradjana, i preti.

preti i to najgore moguce, cak onako seljacki, dziljkoski, neprosijano, i usiljeno.

nije problem sto je zapreti, hajde, ima zakon neka zakon vidi sta ce radit, a za to nisu male kazne.

probljem je, i pitanje je, ciji je grad SJENICA, ko je njegov vlasnik, ko sme da izadjena ulicu, ko sme kojom stranom da ide, i da li sme ako ne pita nekoga iz neke stranke????


sto je najcrnje, nema alternative, koji god da dodje, nije neka cvecka.

toliko...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote