View Single Post
Old 14-04-2009   #30
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Talking

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Haks 100 puta sam ti rekao da sam ljubomoran na Audija kupio bih ga i ostalo bi mi para da kupim Skodu za rezervne delove.

Sto se tice auta ljubomoran sam na one koji voze Ferrari, Lamborghini i slicne aute. Da imam mogucnosti tako bi nesto kupio. Od super auta bi mi R8 bio polsednji na listi zeljenih auta.

Ja sam kao i uvek drzao diskusiju na nivou ali kada ti pocnes da spustas nivo ja ti vracam istom merom da ne bi slucajno potumacio da si u pravu. A u pravu nisi jer svi znaju da je Audi jos uvek iza BMW-a i Mercedesa. Svi su videli da si spreman da na sve nacine dokazes suprotno ali dzaba kad ne mozes.
A sta i kome si ti sta dokazao u vezi BMW-a? Ja mogu uvek kao i ti meni da ti nadjem kontra komentar i dokazem suprotno heeeh.A da ne mislim da sam u pravu ja bih davno odustao a odustao bi i ti da nisi takav kakav jesi.Meni ova rasprava cini da mi ovo dosadno vreme brze prodje a usput reklamiram Audi i informisem druge koliko je Audi napredovao a one koi ga nevole nateram da ih jos vise nevole i imaju zelju kada sretnu Audija na putu da se poteraju sa njim sto je jedan veliki plus hehehehehe

Sto se tice R8 nebi bilo lose da pogledas koliko je Audi prosle godine prodao R8 auta.
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote