View Single Post
Old 12-07-2009   #18
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Ti si Zlaja malo ovdje pobrkao loncice, kako ti volis da kazes. I hrvati kao i srbi, u drugoj drzavi traze specijalna prava i statuse a ista ta prava nedaju drugim narodima u svojim drzavama.
Mi ovdje ne pricamo o tome ko koliko smatra Srbiju svojom drzavom vec pricamo o demokratiji i pravu drugih naroda koji zive u toj zemlji a ni Srbija ni ta Hrvatska koju ti spominjes uopste nemaju pojma sta znaci rijec DEMOKRATIJA I POSTIVANJA PRAVA NACIONALNIH MANJINA
Mi smo Bosnjaci mnogo "merhametli " ljudi pa oprostamo sve i prelazimo preko svega
Muka mi je i zlo kad vidim da se u cijeloj Evropi proglasava 11 juli za dan zalosti dok u samoj toj Bosni u kojoj je pocinjen taj zlocin taj datum nije proglasen za dan zalosti zbog istih tih ljudi koji su ga pocinili pa se sad nalaze u vlasti i vrse opstrukciju svake odluke koja se tice naseg naroda
Dok se ugljanin pocetkom 90tih borio za prava Bosnjaka bio je idol i junak i niko ga nije smatrao za zlo, sve dok nije izdao taj isti narod.
Sada , kada se drugi covjek bori za ista ta prava odmah se smatra za zlo
Neko spomenu Jevreje i mercedese i sta ja znam , nadjite mi Jevreja koji vozi mercedes ?????????????
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote