View Single Post
Old 05-09-2008   #25
Hajradinovic
InsajderSJ
Početnik
 
Hajradinovic's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Sandzak Sjenica
Godine: 37
Posts: 59
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Kao prvo,ovu sam temu pomerio u podforumu Sport,mada je mogla da ostane gde je i bila!
Katili su zvanično,navijači "Sloge"!
Koliko znam,čak i Fk Novi pazar,ima nekoliko grupa navijača a i mnogo veći klubovi!
Mislim da bi trebao kontaktirati sa vođama "Katila",jer mi ova ideja malo više liči na podelu nego na ukrupnjavanje navijača!
Nadam se da griješim,ali samo iznosim svoje mišljenje!
Pazi .. Katili jesu zvanicno navijaci sloge ja nemam nista brate protiv toga
Jednostavno sto kaze ado zbog cega da nema 2 navijacke grupe vi sve na negativno gledate sta vam se god pomene vi kazete nema sanse u sjenicu je to nemoguce izvini ali nije sjenica pustinja pa se nemoze nista nemoj da me pogresno razumete da ja ovde sad hocu sa nekim da se svadjam itd.. ja na fin i NORMALAN nacin (Za razliku od Supergirl) pokusavam da pojasnim neke stvari.. jedini ovde koji me sad za sad podrzavaju su ado i sabina trenutno i dovoljno jer ovo ostalo 90% je na neki nacin neprijateljski raspolozeni bujrum ko hoce kod katila nek ide ko ce sa nama nek ostane mada jos nismo nista pocinjali oko organizacije ali ako novi pazar moze da ima 3 navijacke grupe a sad treba jos jedna da se osnuje... Zbog cega mi nemozemo da imamo dvije...?? jel lepse videt na utakmicu grupu pa makar bilo i 10 navijaca sa transparentima bakljama .. nego 3 koji samo odu da gledaju utakmicu i nista vise.. ????

@supergirl Zamolio bih te da se na moj racun ne sprdas.. nije ti to fino prvo ni neznas me .. a ponasas se nekako nemam pojma nemogu da objasnim opet ti kazem ako nemas sta korisno da predlozis na ovoj temi idi dalje...
Hajradinovic is offline   Reply With Quote