View Single Post
Old 28-07-2009   #16
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja ovde nisam u toku nikako, niti znam o kojem se postu radi. Ovaj forum, kao i vecina nas smatram mojom drugom kucom, i uvijek me na srce zaboli kad procitam neki ovakav post. Dajte da zajedno nadjemo neko resenje, odrasli smo svi, ne mora niko da napusta nista zbog svadje sa jednim clanom, moderatorom, pa i ako je u pitanju svadja sa adminima. Uvijek smo tezili da ovaj forum bude drugaciji od svih ostalih, i uveren sam da nam je to bar u neku ruku poslo za rukom. Harmonija medju nama je vidljiva iz aviona, ubedjen sam da bi mogli da budemo merilo ostalim forumima kako se to radi.

Zaista mi je zao cobanice sto citam ovakve rijeci iako, eto, nismo bas imali neki kontakt ja i ti. Da li postoji ikakav nacin da se ova tvoja odluka opovrgne, da te makar nateramo da razmislis jos jednom prije nego sto nas napustis? Iskreno bih voleo da cujem potvrdan odgovor, i da nastavis da budes ravnopravan clan ove nase male zajednice, bez obzira na to sto nisi iz Sjenice (nisi jedina).

Imam jos jedno pitanje za tebe. Mozes li mi, ako ti nije tesko nekako dati link tog posta o kome govoris. Moze se desiti da sam ja taj koji ga je prepravio (mada cisto sumnjam, ali eto da budem siguran) pa ako budem, da lijepo kazem sta je i kako bilo.

Hvala ti, uz apel da jos jednom razmislis prije nego sto nam kazes zbogom.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote