View Single Post
Old 28-07-2009   #15
cobanica
Registrovan
Domaćin
 
cobanica's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 3,752
Default

...posle vremena provedenog ovde na forumu,jbg,ja zaboravila pravi razlog zashto sam ovde.mada nisam iz Sjenice,neko meni drag ,jeste.htela sam ,makar na ovaj nachin,bolje upoznati grad,kulturu i sugradjane jedne divne osobe...misleci da ce se odnekud pojaviti. politiku i verske stvari nisam komentarisala ,jer neznam mnogo o tome...
ali zabave i muzike nikad dosta...

..pa kako to obichno biva"trazish andjela-dobijesh vraga" tako i ja...upoznah osobu veoma slichnu trazenoj...i jbg,zbogom pameti...zao mi je shto je tako ispalo,ali nemozesh sopstvenom srcu stati na crtu....nije mi bila namera nikoga smarati,uvrediti....mozda trenutak slabosti,usamnjenosti ili ko zna chega,josh, je uzrok mog trenutnog stanja...
HVALA VAM na pomoci:
-senko 76 za informacije
-halilce za muziku
-e

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Cobanice,evo ja ti obecjavam da cju ti slike nabavit i postaviti.....pozzzzz
josh baka ,ako zeli da ispuni svoje obecanje!?a nadam se da hoce,i da nije bez razloga ljuta na mene(JA NISAM ONO NAPISALA,BAKO)a bio bi red da onaj ko je izmenio post to i potpishe....imash moj msn,bako,volela bi da svrnesh...

-ostalima na dobroj zabavi....

...da ne bi josh vishe bolelo,ni mene ,a ni charobnog....da izbegnemo uvrede,bezrazlozna prepucavanja i ostalo...ja se povlachim...
nisam kukavica-ipak je ovo njegov grad...ja sam samo zalutali stranac....
..deo mene ostaje na ovom forumu,a deo u dzepu nekog od vas...
nadam se ,da ako ikada dodjem u Sjenicu,mogu s' nekim od vas popiti bar kafu...
a ako neko dolazi u moj kraj nek' se javne...ili na facebook ili msn...

jos jednom ,hvala vam na drushtvu i dobroj zabavi....

i nadam se da ce se odnekud pojaviti...

pozzzz svima

nedostajacete mi...Lena



p.s.zaboravih-hvala charobNom na slomljenom srcu....
cobanica is offline   Reply With Quote