Thread: Mercedes_CLS
View Single Post
Old 13-04-2009   #126
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Hehehee e momci-momci,ne mogu tacno da se setim strucnog termina koji u psiho-analizi objasnjava ovaj fenomen na koji ste me vas dvojica ovim zadnjim postevima podsetili a radi se (otprilike) o tome da pronalazenjem Audijevih pocetaka u Mercedesovoj genezi vas dvojica pokusavate da nadjete razloge kako bi lakse (uslovno) priznali Audija kao punopravnog clana Premium grupe...

Dakle vi ste najprije morali da prodjete kroz ovu fazu identifikacije sa doticnom markom a kasnije ce nastupiti faza definitivnog priznanja Audi-a kao Premium marke....ali to za nas
iz Audijevog tabora ne predstavlja neki problem jer vrijeme svakako radi za nas s'obzirom da mi svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo!!!
Nisam znao da imamo i psihoanalitičare među nama. Ja sam 300 puta rekao da nemam ništa protiv Audija čak sam i imao dva Audija. Imao sam Audi 80 1.8 S to je onaj što su ga zvali jaje a kasnije i A6 2.5 TDi Avant sa kojim sam dva puta išao za Sjenicu. Audi je dobar ali po meni je BMW puno bolji. Ti i Haks pricate o Audiju i hvalite ga a (verovatno) niste imali novijeg BMW-a tako da je Audi verovatno najbolje auto koje ste vozili. A što se tiče napredovanja drago mi je što Audi napreduje i tera ostale proizvođače da drže tempo. Zdrava konkurencija je uvijek pozitivna.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote