Thread: VIRUS H1N1
View Single Post
Old 24-11-2009   #40
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Ja sam zabrinuta kad je upitanju H1N1.Sigurna sam da je u pitanju zavera i farmaceutski lobi.Medjutim nisam sigurna u nachin na koji cje se ova zavera realizovat,evo i nekoliko primera i razmishljanja.....))))



1. цијелу причу су надувале фармацеутске компаније да згрну паре.
2. Х1Н1 је стварно опасан вирус који је емитован с циљем да се изврши депопулација свјетског становништва. Познат је масонски пројекат ЗЛАТНЕ МИЛИЈАРДЕ.
3. Х1Н1 није ништа опаснији од обичног грипа, али је зато вакцина јако опасна. Компанија Бекстер, која производи ову вакцину, је имала аферу у Чешкој прошле године са неким другим вакцинама које су садржале састојке које никако не би могле да садрже. Биле су смртоносне. Чињеница да је тој компанији између осталог повјерен овакав посао даје много разлога за основану сумњу у моралну подлогу цијеле ствари.
такође, гледао сам на руској телевизији РТ, да они научници који су развили вакцину не желе примити оно што су "развили".
Када се довољан број људи вакцинише, након што вакцина усмрти на хиљаде оних који су је примили, они ће једноставно изаћи са саопштењем да је вирус мутирао и да вакцина више није ефикасна.
4. Комбинација претходне три ставке је такође могућа опција.

Све је супер само да депопулација планете Земље није у плану. Ако је дошло до тога, онда живимо у најсмутнијим временима у историји човјечанства.

Лично не намјеравам да примим вакцину, али се бојим опште медијске кампање и оног подлог гласа у мојој глави који ће ми говорити да примим вакцину. Можда се и не бојим толико ни себе, колико околине кад почне хистерисати.

Чињеница да мораш потписати ако примиш и ако одбијеш да примиш вакцину такође даје вео мистерије на цијелу ову причу.

Надам се да ће и ово све завршити по принципу, тресла се гора родио се миш.
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote