Thread: Audi_a6
View Single Post
Old 18-03-2009   #22
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
A to u vezi trkanja nije problem, samo ja sam samo nekoliko puta u zivotu bio u Senicu i nisam video mesto gde bi se mogli poterati a da pritom razvijemo bar 200km/h.Neznam gde zivis ako si slucajno negde u inostranstvo onda bi se mogli dogovorit gde da se nadjemo i pri tom snimamo tu trku i pokazemo je ovde na sajtu.
Neznam sta ce ti 200 km/h, to na autobanu nije trkanje to moze svako, samo legni na gas i eto ti. Ja sam moj auto vozio 250 km/h dok elektronska blokada ne prekine dovod goriva, ako tvoj ide brze od od toga pobedices sigurno ja tu ne mogu nista.

Ti si cini mi se pominjao krivine i neravan put a toga oko Sjenice koliko hoces e tu se pokazuju vozne karakteristike auta. Tu snaga motora i maximalna brzina nije presudna.

Ja sam reagovao na tvoju izjavu da tvoj rodjak nije mogao da te prati u Mercedesu po krivudavom putu i kisi jer je zadnja vuca. Niste valjda 200 vozili? Neznam koji ti je Audi ali pracenje po krivinama nije problem. Pise ti pored mog imena gde zivim pa bujrum.

Sto se tice RS6 preskocio si ubrzanje od 80 do 120 km/h , nema veze opet je RS6 najbrzi ali sminkas podatke, sto ti se ne svidja ne vidis

75 KS je dosta bez obzira na tezinu. RS6 ima vise konjskih snaga po kilogramu i to se vidi u rezultatima.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote