View Single Post
Old 17-10-2009   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Drama u VB: Lekari spasli Jovanu, dve nove ljubavi u kući

VB: Zamalo da nam promakne! Enis i Tanja!
Mislili smo da smo sve videli u Velikom Bratu i da su se ukućani “ispucali” sa svim kombinacijama … zamalo da pogrešimo.
Red ljubavi, red svađe – veliki red svađe, a onda opet ljubav. Majkl Džekson i njegov “Thriller” stimulativno su delovali na ono malo ukućana koji se nisu spetljali – najnoviji par u Kući su Enis i Tanja!
Iako je mislila da ne zna na čemu je, kada je reč o prijateljstvu sa Enisom, jer “čas joj priđe i javi se, čas je gleda ispod oka”, Tanja je saznala da on misli…svašta.
Veče, svi su u sobi, pričaju, ali jedan par privlači posebnu pažnju. Enis se uvukao kod Tanje u krevet i počeo da priča o svemu i svačemu, a onda upitao 13 godina stariju Tanju šta misli o mlađim momcima i vezi sa njima.
“Ja sam bila u vezi sa muškarcem mlađim od mene sedam, osam godina”, rekla je Tatjana. Ovu rečenicu blizanac je protumačio kao poziv, pa je nekoliko minuta kasnije, kada se uverio da svi spavaju, navukao jorgan preko svoje i Tanjine glave i poljubio je.
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote