View Single Post
Old 07-08-2008   #28
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ma izvor mi je jako dobro poznat veruj mi,ali laze te.
Vecina je formirana sa njima jednostavno sto je tako moralo da bude,neko je sa nekim morao formirati vecinu,a sve izborne liste su se medjusobno prozivale,ali jel bilo bolje preci preko toga, spustiti loptu ili ici na jos jedne izbore(trece po redu - naravno koje neko mora da plati),razmisli malo...
Nisam bas siguran da ti je poznat izvor. slazem se da je tako moralo da bude i da je moralo da se predje preko toga i da je to bolje resenje nego ponovo izbori, znam ja i da to kosta, ali sam hteo nesto drugo ovim da kazem. Treba predizborna kampanja malo drugacije da se vodi, i ne samo kampanja nego i odnos sa politickim "protivnicima". Zar mora na svakom mitingu da jedni druge prozivaju, nazivaju lopovima, lazovima i ne znam ti sta sve a posle se sve to "zaboravi" da bi se ostvario neki cilj. Za mene je to kao kada se deca posvadjaju pa se za 5 minuta pomire i ponovo kao da nista nije bilo. takve osobe su za mene dvolicne, i nekorektne, da ne kazem osobe koje su spremne preko svega da predju da bi dosli do "fotelje". Mnogo to ruzno i antipaticno izgleda kada je covek neutralan i kada sve to posmatra sa strane.
__________________
Mix is my live
dj_edy is offline   Reply With Quote