View Single Post
Old 26-06-2008   #47
ebu_hamza
Registrovan
Početnik
 
ebu_hamza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Medina
Posts: 32
Default

Esselamu alejkum svima, a poseban selam za @NeXeN i @Sjenicku.

Cekaj te malo da spustimo loptu na zemlju.

Iako je @Chupka bila komsinka rahmetli Jusufa Barcica, nije ga poznavala bolje od mene. On je studirao na istom univerzitetu na kojem ja trenutno studiram i sticao je znanje kod istih ljudi ispred kojih ja sad ucim. Covjek je bio kapacitet nema sta. Svi profesori koji su mu predavali puni su rijeci hvale za njega. Zato mu je i povjereno da on uradi zavrsnu recenziju prijevoda Kur'ana od Besima korkuta. Dakle, njegovo serijatsko znanje niko ne osporava.

@Chupka je pomenula rahmetli Jusufa kako on tuce svoju zenu i da je to ona gledala svojim ocima. Eh, sad da neko ne bi slucajno pomislio da svi oni koje nazivaju "vehabijama" tuku svoje zene, ja sam rekao da nije ispravno uzimati djela psihicki oboljele osobe i time dokazivati nesto na "globalnom planu".

Tema je o sjenickoj raji i sjenickim "vehabijama" i ne znam kakve veze ima jedan covjek koji je iz Tuzle sa sjenickom rajom.

Rahmetli Jusuf jeste imao psihickih problema i to su znali svi ljudi oko njega. Medjutim @NeXeN covjek se lijecio, nije da se nije, al' nije svaka psihicka bolest i izleciva. A doktori ga nisu smatrali toliko opasnim po okolini da bi ga drzali u izolaciji.

I neznam @Sjenicka otkud ti izvuce da ja mrzim covjeka, ako sam rekao jednu istinu o njemu. Meni je, naprotiv, bas bio drag. I molim te ne govori o tudjim osjecanjima onako bez dokaza.
ebu_hamza is offline   Reply With Quote