View Single Post
Old 29-11-2008   #267
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Eko bate on je ono napis'o Resku!
bruder,okreni jednu stranicu unazad i videces sta sam napisao za Eka...
a,ovo je Eko mozda samo grskom citirao pogresan post,zniacu umesto onoga,citirao je ovaj...

a,evo kako je izgledao taj post:

Quote:
Originally Posted by [COLOR=Navy
STRANAC[/COLOR];89425]Eko,zaista je malo toliko relanih ucesnika u diskusijama kao sto si ti,
i iskreno da ti kazem jako mi je drago da si bas ovde na ovom forumu jer eto prilike da i mi koji nismo takvi,imamo priliku uciti se takvom vidu komunikacije...

@na svim forumima sveta prvo i osnovno pravilo je NE SVADJATI SE SA MODERATORIMA I ONI SU UVEK UPRAVU...
eh,sad sto bi bilo drugacije i ovde...
ovi nasi momci su ovde sa nama 3 godine,i za svo to vreme nikada nikoga ni pomislili nisu da da uvrede,a komo li i ucine to...
medjutim,dolazi neko sa strane,KOJI SAMO U JEDNOJ TEMI PISE i vredja administraciju i po funkciji i prelazi na vredjanje po licnoj osnovi...
Svi postovi su mu bili ironicni i dvosmisleni(kurvinski) i ostavljao je prostor da se vadi iz sutacija...
poslednji post mu je bio direktno vredjanje Reska i cele aadministracije i odluka je vise nego merodavna i ako je zakasnela,jer trebalo ga je mnogo pre ohladiti...
ovaj covek nije ovde tek slucajno bio...

e,da...
administratori,svaka cast na korektnosti koju pruzate prema nama clanovima,
i ako necete zameriti ja vam savetujem da ne dozvoljavate da vas neko pokusava omalovazavati...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote